אתה יכול לאכול את הדרך אל הצעיר אתה

אתה יכול לאכול את הדרך אל הצעיר אתה


שמתם את המילה קולגן ב רוב קרמים לטיפוח העור, במיוחד נגד קרמים נגד קמטים? ובכן, אם את תוהה מה קולגן הוא, זה פשוט מתנה איברים ורקמות בגוף חלבון.

קולגן נגזרת הדבק משמעות היוונית 'קולה'. לפי MediLexicon, קולגן הוא משפחה של מולקולות שונות גנטית, אשר בכולם יש תצורה סליל משולש ייחודי של שלוש subunits מפוליפפטיד המכונה אלפא-שרשראות.

יש בערך 16 סוגים שונים של קולגן אבל בערך 90 אחוזים מכלל collagens בגוף הם הסוגים אני, II ו- III. Collagens בגוף האדם נמצאים חזק וגמיש עם מסוג קולגן להיות מתיחה במיוחד והם למעשה יותר חזק מפלדה.

העור מורכב מ 3 שכבות, אפידרמיס, דרמיס ובהיפודרמיס, וזה בדרמיס קולגן הזה נמצא. הוא אחראי על העור חוזק, גמישות ואובדן של קולגן גורם קמטים וגורם היחלשות של הסחוס במפרקים. למעשה כפי שאתה גיל, ייצור הקולגן של הגוף מפחית את גרימת קמטים, קמטוטים, מפחית את גמישות העור. אבל לפני שאתם מגיעים לזה אנטי אייג'ינג קרם, תחזיק מעמד.

קולגן דומה הבטון המאגד הכל ביחד. הקולגן המיוצר על ידי הגוף יש מספר תפקידים חשובים לבריאות. אם זה תיגמר, קולגן משלימה עשוי לשמש לצרכים רפואיים וקוסמטיים.

בעוד ביותר קרמים נגד קמטים מכיל קולגן ואלסטין, הם צפופים מדי כדי לחדור לתוך העור, לעתים קרובות פשוט להשאר על המשטח. גם עם המספר של כימיקלים הקרמים זמין מהמדף, זה יכול באופן פוטנציאלי לזרז הזדקנות בניגוד שולט בו. קולגן נותן תמיכה מבנית, חוזק ואלסטיות מסוימים בגוף. מלבד להדרש חלופי, שיקום עור מתים התאים, היא גם פועלת כמו כמו כיסוי עבור איברים מגן כמו הכליות.

ההפחתה של קולגן קורה אחרי גיל 40, במקרה של נשים זה ומפחיתה די דרסטי לאחר גיל המעבר. אז איך מוודאים קולגן נשמרת? ובכן, פשוט לדבוק הדיאטה הנכונה.

מוצרי סויה מכילים genistein המקנה לו איכויות ייצור קולגן. באופן דומה, ירקות ירוקים כהים יש את לוטאין נוגד חמצון המסייע לגוף ייצור הקולגן.

ירקות ופירות אדומים מכילים lycopenesl כי הוא מקור מצוין להגברת קולגן. באופן דומה פירות עתירי ויטמין C כמו תפוזים, לימונים, תותים, שזיפים מיובשים כמו גם דגים כמו סלמון, טונה, קשיו, אגוזי פקאן, שקדים ועזרה אגוזי ברזיל.

למעשה כל אלה מכילים חומצות שומן אומגה 3 המסייעים הקולגן להגדיל את הגוף. כמו כן פשתן יש גם בריא השומן אומגה 3.

מזונות עשירים ב גופרית תוכן כמו ירוק, זיתים שחורים, מלפפונים טריים, סלרי יכול לעזור. המפתח הוא באמת לאכול תזונה מאוזנת שיכולים לעזור לייצר קולגן.