מהו Genistein?

מהו Genistein?


Genistein הוא פוליפנול המצוי סויה וצמחים אחרים, כגון תלתן אדום, קוזו. . זה סוג של פלבנואיד המכונה isoflavone... Genistein נמצא לעתים קרובות עם daidzein isoflavone, יחד הם נחשבים isoflavones סויה. תרכובות אלה נחקרו באופן נרחב על השפעתם על בריאות האדם. הם קושרו עם הפחתה של סרטן במחקרים האוכלוסייה לבחון דיאטות וקצבי של מחלות.

שניהם של מולקולות אלה מסוגלים מחייב קולטני אסטרוגן חיה ואנושית. בגלל זה, הם מכונים phytoestrogens. קולטנים לעורר פעילות תאית כאשר מתחם מסוים נקשר אליהם. Genistein נקשר לקולטנים לאסטרוגן, ומעוררת את הפעילות שלהם, אבל לא בצורה יעילה אנושיים אסטרוגן. לפיכך, יכולה לחסום חלקית את ההשפעות של אסטרוגן. זה עשוי להסביר ההשפעה המגנה מפני סרטן זה יש הורמונים המעורבים בהתפתחות שלהם, כגון ערמונית וסרטן השד.


באסיה, צריכת סויה היא גבוהה הרבה יותר את במערבה, ואולי עד 20 פעמים גבוה יותר. מוצרי סויה — כגון קמח, חלב, טופו, פולי סויה עצמם — בקלות צורכים. מחקרים לבחון את התזונה של אוכלוסיות של אנשים והתעריפים המחלה שלהם מצאו כי גברים יפנים יש שיעור נמוך משמעותית של סרטן הערמונית מאשר גברים אמריקאים. כמו כן, נשים אסיאתיות יש שיעור נמוך יותר של סרטן שד מאשר נשים מערביות. הבדלים אלה צריך היה שיערו עקב ההבדלים בין סויה בתזונה.


Genistein הוכח כדי להאט את הצמיחה של מגוון רחב של תאים סרטניים במחקרים במעבדה. יש לו מספר מאפיינים ביוכימיים שונים, חוץ מתנהג כמו phytoestrogen, זה עלול לגרום של תופעות אלה על תאים סרטניים. פעילותה נגד סרטן הוא מספיק משמעותי כי הוא רשום במילון סמים הסרטן של המכון הלאומי. העיתוי של השימוש בטיפול חשוב, עם זאת, מאז מספר מחקרים מצאו genistein להגדיל את התפשטות סרטן השד הקיים. בטיפול בחולים עם תרכובת כי חוסם אסטרוגן ניתן להפחיתם אפקט זה.


Isoflavone הזה מופיע גם יש אפקטים נגד אובדן עצם המתרחשת לאחר גיל המעבר החלה, ולהקטין רמות האסטרוגן אצל נשים. זה יכול לגרום לאוסטאופורוזיס, לפגוע קשות. טיפול באסטרוגן נהגה להיות שכיחה בקרב נשים בגיל הבלות כדי למנוע תופעות אלה, אך מחקרים מראים זה יש תופעות לוואי מסוכנות. טיפול עם genistein נמצאה צפיפות העצם אצל נשים אשר לקח אותו כתוסף תזונה.


Genistein הוא גם נוגד חמצון חזק. פעילות זו יכולה להגן על ה-DNA מפני נזק חמצוני, ומניעת מוטציות התרחשות. זה גם יכול למנוע כולסטרול מחמצן ותרומה הסיכון של התקף לב. זה isoflavone המשוערות להגן מפני התקפי לב.


יכולות להיות תופעות לוואי מלקחת המתחם הזה כתוסף תזונה, אולם. זה עלול לגרום לבעיות במערכת העיכול. יש איזה מחקר זה מצביע על שזה עשוי לפגום את המערכת החיסונית. Daidzein לא מופיע לי אלה תופעות לוואי. זה עשוי להיות חכם לנסות לקבל את היתרונות של isoflavones סויה אך ורק על ידי אכילת יותר סויה, ולא לוקח תוספי מזון genistein...