ספל תה צמחים יכולים לעזור להילחם בסרטן השד

ספל תה צמחים יכולים לעזור להילחם בסרטן השד

תה צמחים מסורתית יכולה להחזיק את המפתח למלחמה בסרטן השד, טוענים מדענים.

תמציות צמח הידוע מנטל של הבתולה, המשמש כמו תה צמחי מרפא במדינות מסוימות, יכולים להרוג תאים סרטניים בו מום.

המבוסס על צמח התה הוא כבר שיכור על ידי נשים בפקיסטן כפריים שיש להם סרטן השד, אבל עד עכשיו יש נחשב השימוש כטיפול פולקלור.

מחקר על ידי מדענים מאוניברסיטת אסטון, ברמינגהאם ואיזה סוג הם היכל בית החולים, דאדלי, מרמז שהוא מכיל חזק סוכנים אנטי סרטניים שפועלים ביחידים או בשילוב נגד ההתפשטות של תאים סרטניים.

בדיקות מעבדה הראו שהם עצרו את הצמיחה של תאים בתוך חמש שעות של יישום, וגרמה להם למות תוך 24 שעות.

הצמח, הכולל את cretica פגוניה שם בוטני, נמצא באזורים צחיחים, המדבר של פקיסטן, הודו, אפריקה וחלקים של אירופה.

פרופסור הלן גריפיתס, פרופסור Amtul R קרמייקל, שעמד בראש המחקר, למצוא תה צמחים מסיבים את התמצית של הצמח הורס תאים סרטניים, אבל, שלא כמו כימותרפיה קונבנציונלית, הטיפול אינו גורם נזק תאי השד רגיל, ובכך להקטין תופעות לוואי.

דוחות מסרטן השד הסובלים בפקיסטן מציע תמצית הצמח לא תחולל תופעות לוואי חמורות כגון אובדן שיער, זרוק ספירת דם או שלשול.

המחקר, שפורסם בכתב העת המדעי PloS One, למצוא תמצית צמח היה מנגנון אשר יכול לתקן פגמים בתא DNA כי יתנגדו בדרך כלל את צמיחת הגידול.

מענה DNA לקוי מאפשרת לא רק את הסרטן לשגשג, זה גם מעכב את העבודות כימותרפיה דרך אשר מפחית את יעילותה.

פרופסור קרמייקל אמר בית חולים קטן 100 ק מ צפונית לאהור בפקיסטאן התחילו להשתמש את התה צמחים לפני 40 שנה לטיפול בחולי סרטן השד.


היא אמרה: ' נראה לשמור עליהם מחילה, למרות שאנחנו לא יכולים להשתמש התרופה המילה בשלב זה.

"עם זאת, הם חיים זמן רב מבלי לאבד את השיער שלהם או לשים כמות גדולה של משקל, או חווה תופעות לוואי רעילים אחרים הקשורים עם כימותרפיה, אז אנחנו בטוחים זו תמצית יש דבר לתרום."

היא אמרה בדיקות בטיחות מחמירים יהיה צורך בפיתוח תרופה המבוססת על החילוץ.

כיום משמשת התה צמחים לטיפול אסייתים אבל אולי יש אפקטים שונים בחולים קווקזי, היא הוסיפה.

פרופסור גריפית'ס אמר שיש צורך במחקר נוסף להקים את התפקיד של התמצית בניהול סרטן, והוא עכשיו צריך להדגים כי הפרדה זו היא יעילה להרוג תאים סרטניים בתוך הגוף כפי שהוא בתוך מעבדה.

היא אמרה הצעדים הבאים כדי לזהות את הרכיב של המפעל אחראי להרג התאים הסרטניים במטרה בסופו של דבר שמנהל הניסוי עם חולי סרטן.

ד ר קייטלין Palframan, מנהל מדיניות סרטן השד פריצת דרך, אמר: "תרופות נגד סרטן-הכי חשוב במקור נגזרים מן הצומח.

"מחקר זה הוא בשלב המוקדם מאוד, לא נדע די הרבה זמן אם סמים נגזר מן הצמח הזה יהיה יעיל בטיפול בסרטן השד, אבל אנחנו מצפים לראות התקדמות.

"אנחנו מייעצים לנשים עם סרטן השד השוקלים שימוש כל צמחי מרפא לשוחח על זה עם הרופא שלהם הראשון בתור חלק עלולים להפריע לטיפול בסרטן מתמשכת".

אמה Pennery, המנהל הקליני של טיפולי סרטן השד, אמר: 'מחקר הרבה יותר יהיה צורך לבנות על זה עבודת מעבדה בקנה מידה קטן לתאריך.'