היתרונות של תמצית ג'ינסנג

לחלץ היתרונות של ג'ינסנג


ג'ינסנג אסייתי יש היסטוריה של צמחים שימוש חוזר יותר מ-5,000 שנים. זה האתר לפרסום של תרופות צמחיות במזרח, איפה זה צברה מוניטין כמעט קסום בשביל להיות מסוגל לקדם בריאות, גוף כללי המרץ וגם להאריך חיים. השם סוג Panax נגזר מן המילה היוונית משמעות "תרופת פלא" או "all-healing"; ג'ינסנג מינים שנאמר להביע "פלא עולם". שני המונחים להפנות המעלות הרפואיות של הצמח. בעשור האחרון זה צברה פופולריות במערב ויש נרחבת של ספרות על ההשפעות המיטיבות של ג'ינסנג ומרכיבים שלה.


יתרונות בריאותיים


דיווחים אחרונים על פרמקולוגיה של ג'ינסנג מצביעים על מגוון רחב של אפקטים, כולל השפעה על מערכת העצבים המרכזית, מערכות האנדוקרינית ו- adrenocortical, פנימי, איברים, חילוף החומרים, לחץ דם, סוכר, פעילות gonadotropic, הזדקנות תאית, גידולים, ומתח. ג'ינסנג מופיעה כדי להקל על הלחץ, להגביר את הפעילות המינית, וכדי להקל על הזדווגות בחיות מעבדה. הרב דווח להיות יעילה בהארכת ההישרדות בזמן דום לב. הוא דיווח כדי להראות פעילות מתת. ג'ינסנג אסייתי זוהתה גם להגן על בזרמה נגד 2,3,7,8-tetrachloro-di-benzo-di-p-DIOXIN גרימת נזק האשכים. דיוקסין המסוים הזה היא המסוכנת ביותר של אולי קבוצת כימיים הרעילים ביותר המוכר למדע. דיוקסינים ידועים לגרום לסרטן בבני אדם.

ג'ינסנג רשומה ע י כמה שימושי בטיפול של אנמיה, סרטן, דכאון, סוכרת, עייפות, יתר לחץ דם, נדודי שינה, הלם, ההשפעות של קרינה, אפקטים של מורפיום וקוקאין להשתמש, לחץ סביבתי, פיזית ונפשית, ומחלות כרוניות. זה נאמר כדי לשמש תמריץ לקדם את הסיבולת, להגדיל את תוחלת החיים, מערכת העצבים, לשפר את המודעות הנפשית, לעודד פונקציות הורמונלי תקין, לשפר את רמות השומנים בדם, הכולסטרול, לשפר את צמיחת עצב, החל להגביר עמידות למחלות. זה נעשה שימוש כדי להגביר את התיאבון ואת אנרגיית הגוף לווסת את הווסת, להקל על הלידה, להגביר את פריון של נשים, לטיפול במחלות חניכיים.


Ginsenosides הם קבוצה מגוונת של סטרואידים סאפונינים, אשר מדגימים את היכולת לכוון מספר עצום של רקמות, בהפקת מגוון רחב של תגובות תרופתי. עם זאת, מנגנונים רבים של פעילות ginsenoside נותרו עדיין לא ידוע. כיוון ginsenosides ומרכיבים אחרים של ג'ינסנג להפיק אפקטים שונים אחד מהשני, ginsenoside יחיד יוזם פעולות מרובות בתוך הרקמה זהה, פרמקולוגיה הכוללת של ג'ינסנג הוא נשאר אזוטרי ומורכבת להפליא.