המחקר מדגים ההשפעות של Nattokinase על קרישת הדם

מחקר מדגים ההשפעות של Nattokinase על קרישת הדם


פקקת (קרישת הדם) חולים ניתנות לעיתים קרובות טיפולים תרופות, אבל יש גם עניין nattokinase, אנזים המופק סויה מותסס המזון נאטו, כמו תמיכה טבעית יותר עבור פקקת. במחקר שנערך לאחרונה, חוקרים בחנו את ההשפעות של מנה בודדת 2000-פו (fibrinolytic יחידות) של nattokinase כדי לקבוע את השפעותיו וביום אנטי קרישה ופיברינוליזה (תהליך שמונע קרישי דם גדל).

במחקר כפול סמיות, מבוקר פלסבו, מוצלב בוצעה בנושאים 12. במהלך כל זרוע של המחקר, נושאים קיבלו פלצבו או פו 2000 של המותג NSK-SD nattokinase של יפן ביו סיינס לברטורי (Walnut Creek, CA). הדם נמשך בסיסית וכן ב 2, 4, 6, ו 8 שעות לתוך המחקר.

במקצועות התערבות, החוקרים מצאו כי D-דיימר ריכוז מוגבר, כמסמן ופיברינוליזה שהתרחש. D-דימר, קטע חלבונים נוצר במהלך ופיברינוליזה, נמדד לעיתים קרובות כאשר בדיקות עבור פקקת.

החוקרים גילו גם כי התערבות NK עזר להגדיל את ריכוז antithrombin דם לאחר 2 ו 4 שעות של תוספי. אנטיתרומבין הוא חלבון חלבונית אנזימים במערכת קרישת הדם, הוא "אחד של הרגולטורים פיזיולוגיים החשוב ביותר עבור אשד קרישת דם", כתבו החוקרים. הם גם קבעו את פעילות פקטור VIII (גם אינדיקטור של קרישי דם) לאחר צריכת NK.

אמרו החוקרים, שינויים אלה היו בטווח הרגיל.

"מחקר זה מספק הוכחה ראשונה היכולת של nattokinase לשפר ופיברינוליזה ואת antithrombosis contemporaneously אחרי מנה אחת של הממשל nattokinase אוראלי אנוש]," כתב החוקרים. "על סמך של nattokinase ייחודי, יחסית חזק fibrinolytic/קרישה פעילות, יציבות מערכת העיכול ולאחר זמן הזמינות הביולוגית ויוו, nattokinase יופיע להציע יתרונות פוטנציאליים אחרים כיום בשימוש סוכנים טיפול ו/או מניעת תהליכי מחלה שנבחר."