. פורסליין תמצית תומך הסוכר בדם שליטה

. פורסליין תמצית תומך הסוכר בדם שליטה


מחקר קליני חדש מאשר את ההשפעות החיוביות של נמל· אסנה, תמצית פורסליין הרב (רגלת הגינה ל'), על רמות הסוכר בדם אצל מבוגרים עם סוכרת מסוג 2.

ניסוי קליני כפול סמיות, מבוקר פלסבו של יעילות ובטיחות של תמצית פורסליין בשליטה על רמות הגלוקוז בדם פורסם באביב במזונות היומן של צמחי מרפא ע י Wainstein, et al.1. הניסוי הקליני נועד להעריך את היעילות ולחלץ לבטיחות פורסליין לשיפור בקרת גלוקוז, לחץ דם, פרופיל השומנים בקרב מבוגרים עם סוכרת מסוג 2. שישים ושלוש הנבדקים קיבלו 180 מ ג ליום או התאמת פלצבו לתקופה או 12 שבועות.

הומאוסטזיס גלוקוז הוערכה על ידי מדידת רמות Hb1Ac, סמן לטווח ארוך עבור בקרת גלוקוז בדם, אשר תלויים ריכוז הגלוקוז בדם ומשקפים את רמות הגלוקוז הממוצעת במהלך החודשים שלושה מראש. הממצאים מראים כי תמצית של פרוטרום פורסליין הוא יעיל לשיפור בקרת גלוקוז בדם בחולי סוכרת סוג 2, כפי שמתואר על ידי הקטנת HbA1c. לאחר 12 שבועות של טיפול בנושאים חוו הפחתה משמעותית של HbA1c.

"לגבי הנתונים הסטטיסטיים מתנודד על סוכרת שהוצגו על ידי ארגון הבריאות העולמי (WHO) ביום הבריאות העולמי, תוצאות המחקר של Portusana הם מאוד מבטיח," אומר רודי סימונס Ph.d., מנהל מוצר עבור פרוטרום בריאות BU. ח מי גילה עלייה דרמטית של 108 מיליון מקרים למבוגרים של סוכרת בשנת 1980 (4.7% מהאוכלוסייה הכללית) 422 מיליון בשנת 2014 (8.5% מהאוכלוסייה). אורח חיים בריא, כמו גם דיאטה לא מאוזנת, חוסר פעילות גופנית, נחשבים מהסיבות העיקריות זה עלייה מדאיגה.

Portusana הוא תמצית צמחים מסיבים את פורסליין הצמח נפוץ, רגלת הגינה, צמח עם שימוש מסורתי ארוך כמו מזון ותרופות באזור הים התיכון. מדענים פרוטרום שואבים את תמצית Portusana מ פורסליין באיכות הגבוהה ביותר, ריכוז חומרים פעילים שלה. "אנחנו שולטים על איכות Portusana לאורך כל תהליך הייצור שלה, מתוך החומר גלם לחיזוי למוצר הסופי," מסביר סימונס. "באמצעות הטכנולוגיה שלנו-EFLA® HyperPure קניינית במהלך תהליך הייצור, אנו גם להבטיח הציות של Portusana 2015 חדש/1933 הפה ויסות רמות מרבי של PAHs מזון תוספי מזון."

התוצאה של מחקר זה מאשרת את ממצאי קודמות הקודם, פתח יישום משפט הוכחת הרב בצוע של פרוטרוםלחלץ לתמיכה לטווח קצר, ארוך לצורך הבקרה על רמות הגלוקוז בדם כפי שמעידים בסמן גלוקוז בדם HbA1c.

"לאור לחששות הגוברים על העלייה הכללית של סוכרת, זה תומך הפרסום האחרונה הממצאים בצוע הרב של פרוטרום לחלץ מתאים באופן מושלם בתזונה בריאה עבור אלה הזקוקים לשלוט, לשמור על רמות גלוקוז בריא," מדגיש סימונס. "זה דורש מינון קטן מאוד – 180 מ"ג ליום – יש טעימה קלה מאוד. "