אורגנו תמצית היא מיקרוביאלית עוצמה

אורגנו תמצית היא עוצמה מיקרוביאלית

מחקרים הראו את התועלת שלה נגד קנדידה אלביקנס, עובש אספרגילוס, זיהומים staph, זיהומים בנרתיק, pseudomonas ליסטריה. מחקר מ לנו משרד החקלאות הראה כי השמנים האתריים הציג פעילות מיקרוביאלית נגד סלמונלה ו e. coli. מחקר אחר מחזיק אותו, וקבע כי שמן אורגנו הוא נוגדי חיידקים חזק כי זה יכול לשמש כדי לשמר מזון. מחקרים מן הפקולטה למדעי המזון של אוניברסיטת טנסי ובאוניברסיטה של אלגרבה מצא כי תוצאות דומות עבור אורגנו של אנטיבקטריאלי פעילות על חיידקים פתוגניים.

מחקר שנערך לאחרונה מ המחלקה לפיזיולוגיה וביופיזיקה במרכז הרפואי של אוניברסיטת ג'ורג'טאון, הצהיר הבאות לגבי התפקיד של שמנים אתריים עבור זיהומים:

סוכני מיקרוביאלית החדשים, בטוחה יש צורך למנוע ולהתגבר על זיהומים חמורים חיידקי, נגיפי, פטרייתי. על סמך ניסיון העבר שלנו ושל אחרים, אנחנו הניחו כי שמנים אתריים צמחים, כגון אלה של אזובית מציעים אפשרויות כאלה.

במאמר שפורסם ביומי המדע, תמצית חיוני נמצאה להיות יעילים בהרג חיידקים סטפילוקוקוס. זה היה גם פחות יעיל יכולותיו נבט-הרג כמו אנטיביוטיקה מרשם נפוצות.

מחקר אחר שפורסם בכתב העת, ניסיונית, פתולוגיה Toxicologic נמצא כי אורגנו תמצית אנמיך את ההשפעות השליליות של קוליטיס המושרה בחולדות, פותח את הדלת בפני רעיונות חדשים לגבי היתרון המעי הגס ולכבד.