מחקר חדש עדויות יתרונות בריאותיים עוצמה פירות עמלה

מחקר חדש עדויות יתרונות בריאותיים חזק של פירות עמלה


התרופה מרכיב חקר מדעית, פונקציונלי, מתאימה למגוון רחב של יישומים מזון, משקה, תוספת. מחקר קליני חדש שפורסם בכתב העת הבריטי של תזונה מספקת בסיס מכניסטית מדעי עבור השימוש המסורתי עמלה פירות בפעילות אנטי-דלקתי, נוגד קרישה.

בפעם הראשונה, המחקר מעריך להשתמש הפוטנציאל של תמצית פרי עמלה של SunAmla לטיפול או מניעת הפרעה לב וכלי דם.  תא אנדותל המסכן פונקציה נקשר יתר לחץ דם, פקקת ובורידים ו- artherosclerosis.  ההשפעה של תמצית פרי עמלה נמדדו במבחנה על ליפופוליסכריד (LPS)-induced רקמות ביטוי factor בתאי האנדותל הטבור אנושי.  בנוסף, מודל עכברוש LPS-induced endotoxaemia שימש כדי להעריך את השפעות אנטי דלקתיות של תמצית פרי עמלה ויוו.

תמצית פרי עמלה באופן משמעותי מופחתת בביטוי פקטור רקמות LPS-induced וירידה, במודל אדהזיה leucocyte של דלקת, באופן משמעותי LPS-induced הידבקות של תאים monocytic אנושיים לתאי אנדותל יפתור. במודל חולדה LPS-induced endotoxaemia, ניהול אוראלי של תמצית פרי עמלה ירד באופן משמעותי ריכוזים של ציטוקינים פרו-דלקתיים לעומת קבוצת הביקורת. הפעילויות המשולבות אנטי-דלקתי, נוגד קרישה של עמלה עשוי לעזור למנוע ולטפל במגוון של הפרעות כלי דם כולל פקקת ולחץ דם עני.

באיורוודה, היא עמלה rasayana חזק לטיפול ומניעה של מחלות דלקתיות.  פונקציות מטבוליות, עיכול, מערכת החיסון גם תועלת תכונות טבעיות של עמלה.  SunAmla מציע שילוב חזק של חומרים מזינים כולל ויטמין C, חומצה גאלית פוליפנולים, חומצה אלגית, מינרלים, סיבים, חלבונים, חומצות אמינו מורכבת טאנינים מובנים שזיהיתי שלהם נוגד חמצון, אנטי סרטנית, cytoprotective, אנטי סוכרת ומיקרוביאלית.
Skrna יוסף, מנכ ל- Taiyo GmbH אמר: "SunAmla מסופק בצורה מאוד bioavailable כדי להקל על רכיבים חיוניים.  זו תמצית פרי עמלה טבעי הינו אידיאלי עבור יצרני מחפש כדי לפתח מוצרים לתמוך לבריאות הלב וכלי הדם, כמו גם העיכול ואת המערכת החיסונית בריאות ורווחה כללית."

SunAmla אבקה מסיסים במים המיוצר על ידי שאיבת מים מתון, ללא שימוש ממיסים, והוא GMO ללא גלוטן.  זה מאושר לשימוש בתוספי מזון באירופה.  טעם פרי נעימה של SunAmla מתאים מאוד תוספי מזון ומגוון רחב של מזונות כולל ברים תזונתי, משקאות מוכנות-ל-mix, דגנים, יוגורטים, ריבות, גלידה.  מוצרים מתיק של Taiyo זמינים ברחבי אירופה דרך Taiyo GmbH, חברת הבת האירופית של Taiyo Kagaku.