תרופה חדשה יכולה לשפר זקפה כאשר נלקח עם ויאגרה

תרופה חדשה יכולת תפקוד Impreove כאשר נלקח עם ויאגרה


לשוק הסמים העולמי אין-אונות צפוי להגיע $3.2 מיליארד דולר עד 2022 דו ח חדש על-ידי Grand View מחקר inc. זכר בתפקוד המיני הפך להיות שוק מולטי מיליארדית מונעת על ידי מכירות של אין-אונות תרופות כמו ויאגרה וסיאליס. למעשה, הויאגרה של פייזר עלתה 1 מיליארד דולר במכירות במהלך השנה הראשונה למרות שיש נמוך יותר כיסוי צד שלישי הרגיל. התרופה יש בעקביות עלתה 1 מיליארד דולר בכל שנה במכירות מאז השקתו, אפילו לזמן קצר להגיע מעל לסימון 2 מיליארד דולר בחזרה בשנת 2012 למרות התחרות.


על פי נתוני IMS, ויאגרה היוו מעל 47.0% סה כ ההכנסות בשנת 2014. הוא נחשב בדרך כלל בתור הקו הראשון של הטיפול לבעיות בזקפה. נאמנות מותג היעילות הראשונית הגורמים העיקריים ייחוס עבור נתח שוק גדול בקרב אנשי עסקים ותיירים כאחד. סיאליס (tadalafil) של אלי לילי & ושות', לויטרה (vardenafil) של Bayer AG ידועים להיות המתחרים על ויאגרה ברחבי העולם. סיאליס (tadalafil) אושרה בשנת 2003 על ידי ארצות הברית המזון DrugAdministration כסם במרשם. סיאליס היא מכונה גם "בסוף השבוע את הגלולה" בשל יעילותו 36 שעות.


צפון אמריקה היוו המשותף הגדול ביותר כ 55.0% בשנת 2013 של השוק הכולל אין-אונות. הרחבה של זכויות בלעדיות פטנטים עבור ויאגרה (סילדנאפיל) בארה ב עד 2019 יחד עם הקדמה של חדש אין-אונות תרופות כגון Zydena (udenafil), Stendra/Spedra (avanafil) יהיה אחראי לצמיחה בשוק במהלך תקופת התחזית הגורמים העיקריים.


ויאגרה וסיאליס ליפול לתוך הכיתה מעכבי 5 (PDE5) Phosphodiesterase סוג של סמים והן נמצאות כרגע הטיפול השורה הראשונה לבעיות בזקפה (אד), בין היתר. מעכבי PDE5 לעבוד על ידי להגדיל את זרימת הדם אל הפין באמצעות תחמוצת החנקן (ללא) המרה ולכן מאפשר זקפה טבעית להתקיים. עם זאת, מחקר שפורסם מספר מראה שיש טיפולים PDE5 הפסקה גבוהה המחירים. המחקר שפורסם על-ידי Carvalheira AA et al. ב העת מאוד שנסקרה לרפואה מינית מראה כי לכמעט 40% מהגברים על PDE5 מעכבי להפסיק את השימוש הסמים עקב אובדן יעילות.


Innovus תרופות (OTCQB: INNV) Vesele, כיום בשוק האמריקאי, נועד למקסם את היתרונות של מס המוצר מכיל שתי חומצות אמינו: L-Citrulline L-ארגנין, בתוספת פיפרין פטנט של תמצית בשם BioPerine, אשר מסייעת לגוף לספוג את החומצות הללו ותוצאות גבוה אין ייצור. תחמוצת החנקן מרגיע כלי הדם כדי לאפשר את זרימת הדם בריאה בכל הגוף.


Innovus רץ החולה 72 סקר האנושי ארה ב השתמש ניסוי קליני מעל 16 שבועות אצל אנשים עם נמוך אונות המלווה נקודות הקצה כולל: 1) קשיות הזיקפה; 2) זקפה תחזוקה; 3) תדירות מפגשים מיניים; . ו-4) רצון עבור מפגשים מיניים. התוצאות הודיעה על ידי החברה מציגות שימוש Vesele זה הביא את הפעולות הבאות:


49.5% עלייה קשיות הזיקפה

עלייה 44.5 אחוזים זקפה תחזוקה

34.6% עלייה תשוקה עבור פעילות מינית

34.1% להגדיל את היכולת לספק את בן הזוג

עלייה של 44 אחוזים לשביעות הרצון הכללית

בהתבסס על תוצאות המחקר של Innovus, מנגנון הפעולה של מעכבי PDE5, Vesele דומה, זה מתקבל על הדעת כי השילוב של שני המוצרים עלול לגרום זרימת דם גבוה יותר, ולכן יותר זקפות ותגובות קליניים.