אנזים Nattokinase:Powderfui מונע התקף לב ושבץ

Nattokinase: Prevens אנזימים עוצמה התקף לב, קו


על פי המרכז האמריקני לבקרת מחלות, בכל שנה כ 700,000 אנשים סובלים שבץ, הגורם המוביל של נכות רציני, לטווח ארוך ב ארצות הברית. איגוד הלב האמריקני מעריך כמעט מדי שנה, כ- 1 מיליון אמריקנים יסבול מהתקף לב.

-מודעות בחסות-

כ 700,000 אלה יהיה התקף לב בפעם הראשונה הסובלים, בעוד כ 500,000 יהיו אנשים שעברו התקף לב קודם לכן. והכל מסתכם בזה: בניגוד לאמונה הרווחת, התקף לב, קו בחשבון יותר מקרי מוות מאשר כל סרטן ופגיעות בשילוב, אחד מתוך כל מיתות 2.4 היא לייחס מחלות לב וכלי דם. איך זה אפשרי במדינה העשירה, השכלה גבוהה ביותר על פני כדור הארץ?

רובנו לקבל מעט מדי פעילות גופנית, לצבור יותר מדי לחץ, ולאכול תזונה לקויה עמוסות שומן רווי, סוכר מעובד, סיבים מעט מדי. להוסיף לרשימה הזו את ההרגל של עישון, התשובה היא ברורה. (למרות שיש שכיחות גבוה באופן משמעותי של עישון סיגריות ביפן מאשר בארה ב, התמותה מ- CVD בקרב גברים ביפן הוא עדיין פחות מחצי מזה U.S.3) וכדי להחמיר, מחקר שפורסם בכתב העת של איגוד הרפואה האמריקני (3/6/2002) מציינת כי החשיפה אוויר זיהום יכול לגרום כמה התקפי לב קטלניים 10,000 בשנה בארה ב!

המיינסטרים בריאות יש רצועת יחד עם תעשיית התרופות להציע פתרון מהיר זמני עבור הרוצח מספר אחת של זמננו. תרופות סטטינים להפחית כולסטרול. אספירין, קומדין תדלל את הדם. תרופות נגד יתר לחץ דם להפחית את לחץ הדם. ניתוח מעקפים, אנגיופלסטיקה נקה את העורקים. בעיקרו של דבר, הם כולם לעזור להאריך את החיים של חולה עם מחלות קרדיווסקולריות (CVD). אבל אף אחד אלה סמים או את הליכים ללא סיכונים או תופעות לוואי. ובכן, יש לנו חדשות טובות בשבילך!

סיכון CVD ניתן להפחית באופן משמעותי על-ידי שינוי סגנון חיים והוספת תוספי תזונה הוכח כדי לתמוך לבריאות הלב וכלי הדם. רובנו מודעים זה לאכול מצת, תזונה מאוזנת יותר, נגמל מטבק, פעילות גופנית באופן קבוע מספיקים כדי להדוף את רוב המקרים של מחלת לב לפני שקרו אי פעם. עכשיו יש עוד משהו. אתה יכול לעשות.

Nattokinase הוכח תומך לחץ דם תקין, להמיס קרישי דם, למנוע יצירת במקום הראשון!