איך כדי בחרה נכון אבקת - תמצית צמח אבקת Konjac

איך כדי בחרה נכון אבקת - תמצית צמח אבקת Konjac


המודעות של אנשים ליתרונות של הצמח לחלץ אבקת שורש konjac, יותר, יותר אנשים לאכול אבקת konjac השורש, או להשתמש konjac לייצר מוצרי מזון בריאות. אבל על konjac שוק תמצית משתנה הרבה על איכות ומחיר. אז בתור צרכן איך אנחנו להבחין ולבחור את konjac נכון לחלץ? להלן מספר הצעות על-ידי YESHERB עבור ההפניה:


ראשית, נראה המראה. אבקת תמצית צמח konjac מחולקים בערך שלושה סוגים, konjac לחלץ אבקת, konjac לחלץ אבקת מיקרו, konjac מטוהרים לחלץ אבקת (המכונה גם מסטיק konjac). גודל החלקיקים של התמצית konjac אבקת היא רשת 45-100, עם זיהומים רבים. גודל החלקיקים של אבקת konjac מיקרו הוא על רשת 100-120, עם ריח מוזר של konjac. עבור YESHERB טהור אבקת תמצית konjac, גודל החלקיקים גדול מ- 120 רשת, כמעט אין ריח, ניתן לקחת ישירות ב-.

מהצבע, תמצית צמח konjac אבקת יש צבע חום עמוק, עם זיהומים רבים, אבקת מיקרו מזו של particles.konjac הוא לבן עם צבע כהה יותר בקלילות ולאחר הצבע שחור וצהוב. אבקת konjac מטוהרים תמצית אבקת שמנת-לבן, כמעט ללא זיהומים, חלקיקים אחיד, יש טוהר גבוהה יותר מאשר אבקת konjac רגילים.

להבדיל מן הריח. תמצית Konjac אבקת יש ריח נהדר, אבקת konjac מיקרו יש ריח קל, ויש YESHERB טהור אבקת konjac תמצית כמעט שום ריח.


שנית, מדוד מים מסיסות. תמצית צמח אבקת Konjac הוא מים מים מסיסים, אז הם להמיס בעת מגע עם מים, או קר או חם. Konjac מזויף עשויים עמילן, עמילן אינו מתפשט כאשר נתקלים מים.


שלישית, השוואת מחיר. המחיר של תמצית konjac אבקת הוא נמוך, הגבוהה יותר, ולא מזוכך אבקת אבקת konjac מיקרו.


אבקת תמצית צמח Konjac זה סיבים תזונתיים ידועים כמו נבלות הגוף ועם הרבה יתרונות אחרים. שלוש נקודות לעיל הם כמה חוויות על-ידי YESHERB שעשויים לסייע לך לבחור ולזהות konjac אבקת תמצית בתהליך הקנייה. אם אתם מעוניינים YESHERB צמח לחלץ אבקת שורש konjac, pls קשר ישיר עם YESHERB.