תה קמומיל מווסת את רמת הסוכר בדם, מניעת ומנהלת סוכרת

תה קמומיל מווסת את רמת הסוכר בדם, מניעת ומנהלת סוכרת


החשיבות של וויסות רמת הסוכר בדם היא ברורה: ייצוב הסוכר בדם יכול למנוע בעיות בריאותיות רבות, אחד הברורה ביותר להיות סוכרת, אשר היא לעתים קרובות תוצאה של שנים של הסוכר בדם לא יציבה. למרבה המזל, לרובנו זה תוך כדי להשתלט על רמות הסוכר בדם שלנו על ידי שנותרו פעילים ולהפוך את האוכל הנכון choicesà ¢ â'¬ ", גם על ידי שתיית תה קמומיל.

תה קמומיל זמן מוערכים בזכות יכולתו להשיג שלווה ולהירגע, מה שהופך אותו תה המועדף עבור לפני השינה, אבל עכשיו מחקר שנערך ב יומן החקלאות והכימיה מזון מראה קמומיל יכול לשרת מטרה אחרת: וויסות רמת הסוכר בדם.

-האוניברסיטה של טויאמה ביפן, המכון של גראסלאנד, המחקר הסביבתי בממלכה המאוחדת, חוקרים למד את ההשפעה של תה קמומיל על חולדות סוכרתית. מחצית העכברים קיבלו מנה של תמצית קמומיל במשך שלושה שבועות. קבוצה נוספת של עכברים סוכרתיים ניתנה דיאטה רגילה עם אין תוספת של קמומיל.

המחקר ציין כי כאשר קמומיל נגבתה העכברושים, כמות פחותה של גלוקוז הפכה בסורביטול (אלכוהול סוכר). בסורביטול עודף יכול לגרום לנזק לכליות, העיניים של תאי עצב. אנזימים אחראי בעיקר על סוג זה של נזק אצל חולי סוכרת היו מעוכבים גם בחולדות קמומיל. העכברושים אשר קיבלו תמצית קמומיל גם הראה ירידה כללית בדם גלוקוז לעומת שאר העכברושים.

המחברים של המחקר כאמור יש קשר ברור בין צריכת יומית של קמומיל תה ומונעים את ההתקדמות של סוכרת, היפרגליקמיה. כרגיל יש כאלה שאומרים מחקר נוסף שצריך לעשות כדי לקבוע עד כמה יעיל טיפול זה יכול להיות, אבל לאף אחד מחפש דרך טבעית של וויסות רמת הסוכר בדם, התוצאות של מחקר זה יותר ממספיק עידוד להתחיל לשתות תה קמומיל.

היתרונות של קמומיל התה לא רק עבור אלה עם סוכרת. לחולי סוכרת, ייצוב הסוכר בדם הוא חיוני לבריאות, אבל האמת היא אפילו אנשים ללא סוכרת יכולים להפיק תועלת שמירה על דם סוכר רמות. נדנדות הסוכר בדם קשורים עם עייפות, תאווה, תנגודת לאינסולין, בין התסמינים האחרים. נקיטת אמצעים כדי לווסת את רמת הסוכר בדם יכול למעשה למנוע את הופעת סוכרת אצל אנשים בריאים, זה גם יעזור לך להרגיש נמרצים יותר ולשמור על משקל בריא.

כמובן, אם אתה שוקל את שותה תה קמומיל אך ורק כדי להסדיר את הדם סוכר, זכור זה הוא תוספת בריאה אורח חיים הכולל את naturallly תורם בריא סוכר בדם. צעדים נוספים אשר צריכים להיכלל ובוים הן פעילות גופנית סדירה, לאכול ארוחות מאוזנות, הימנעות מזונות מזוקקים וקבלת שפע של שינה.