המצרכים הבוטני להרים את המצב רוח שלך – ולגרום לך יפה

המצרכים הבוטני להרים את המצב רוח שלך – ולגרום לך יפה

מרגיש למטה? (Spritz) של הדר יכול לחדד את בוקר עצוב, אמבטיית לבנדר יכול להרגיע את החושים אחרי יום ארוך.

כזה פינוק נגיש הוא משהו שמבית ל'אוקיטן יש כבר מתן במשך 40 שנה. מותג הקוסמטיקה הצרפתית מתמחה מרגיע מוצרים עם בוטני מרכיביםhttp://images.intellitxt.com/ast/adTypes/icon1.png, רבע מהם מוסמך אורגני. מבית ל'אוקיטן מופץ בפיליפינים על ידי של Rustan.

"הפריטים נעשים עם טבעיתhttp://images.intellitxt.com/ast/adTypes/icon1.png , בר-קיימא במרכיבים שמקורם פרובנס, צרפת ו הים התיכון," הסביר אנה ענבים, חינוךhttp://images.intellitxt.com/ast/adTypes/icon1.png מנהל מבית ל'אוקיטן הפיליפינים. "המחקר נעשה במעבדה פרובנס, איפה. סבון-יצרנית אוליבייה Baussan נוסדה בשנת 1976 את המותג".

מבית ל'אוקיטן נושא יסודות אמבטיה, ריחות וקוסמטיקה ניסח לעשות אחד להרגיש טוב, מריח מפואר. אלה הם מוצרים מדעhttp://images.intellitxt.com/ast/adTypes/icon1.png , מסורת בראש, בפיליפינים, חותרת להגיע נשים שרוצות משהו מפנק וטבעית.

כדי לחגוג את יום השנה ה-40 שלה, מבית ל'אוקיטן לקח אותנו לאחרונה לטיול"גילוי" ב- The Farm, אתר טבעוני ב סאן בניטו, בטנגס. דרך ההתקנהhttp://images.intellitxt.com/ast/adTypes/icon1.png סדרת, היסטוריה ענבים מבית של הסביר ל'אוקיטן, כי ערכי הליבה שלה, "מכבדת, מקוריות, sensoriality."  היא גם נתן לנו סקירה מבית ל'אוקיטן רבי מכר זה, במשך עשרות שנים, זכו קהל מעריצים בכל רחבי העולם.

ניסינו לצאת מבית ל'אוקיטן של המוצרים הטובים ביותר וכאן שהעליון שלנו, שמונה בוחר אשר באפשרותך לשלב בשגרת היומיום שלך בריאות.

1. לבנדר Foaming אמבט קצף אמבט ארומטי זה משאיר את העור גמיש, עם ריח עדין. זה עובד בצורה הטובה ביותר באמבט חם, אבל lathers למעלה כמו ג'ל רחצהhttp://images.intellitxt.com/ast/adTypes/icon1.png, יותר מדי. לבנדר ידועה בשם "זהב כחול" פרובנס, קצף אמבט זה מריח פרחים במתינות, הרצינית צמחי מרפא.

2. קרם ידיים חמאת שיאה מבית ל'אוקיטן מתגאים שלה חמאת שיאה הטרייה בורקינה פאסו באפריקה. קרם balmly הזה יכול להיות בשימוש על ידי כל המשפחה הינם 20-אחוז חמאת שיאה טהורה. יש דבש, תמציות שקדים ושמן קוקוס אשר מזינים ובמהירות לחות הידיים עייף.

3. אלוהי קרם. באזור הים התיכון, יש מקבץ של פרחים צהובים קטנים בשם פרחים מיובשים של דשא —, הם אף פעם לא וילט. מבית ל'אוקיטן מתורגם מתמשך המאפיין של הפרח הזה הקרם האלוהי, המוכר הטוב ביותר נגד הזדקנות. . זה יום קל משקל קרם עם SPF 20 רווי שמן אתרי פרחים מיובשים של דשא אורגני שנותן לעור זוהר נעורים, קורן.

4. ורבנה טואלט. זהו הקיץ בבקבוק. בושם הורבנה של מבית ל'אוקיטן הוא ריח יוניסקס זה משאיר ריח טרי של ממריץ. יש לו בסיס הדרים סקסי של עלים ורבינה ים תיכוני, עם כמה הערות של גרניום ולימון. הוא מגיע נקי אלגנטי של זכוכיתhttp://images.intellitxt.com/ast/adTypes/icon1.png בקבוק עם עלה ורבינה חריטה.