כנס איגוד של צמח מחוזית לחלץ בתעשייה

Associassion כנס של תעשיית תמצית הצמח מחוזית

ב-22 בינואר, התאחדות תעשיית תמצית של צמח מחוזית שנערך המנהיגים המייסדים של הישיבות, המחוז והעיר ולא רלוונטי מחוזית צמח תמצית תעשיית נציגים 520 בפגישה נכחו.
מחוזית נמנה על מקום הולדתו של phytochemistry בסין, עוסקת החברה יותר מ 600, ייצור של יותר מ-2000 סוגי זנים. עם הסולם גדל (15 שנים ברציפות, הגידול הממוצע של 25% לשנה), תעשיית זקוקה אגודה, אשר יכול להגדיר בתקני תעשייה, לווסת את התעשייה, כגון פריסה של תעשיית בעתיד, על מנת לקדם את התפתחות בריאה ומסודרת של התעשייה. Phytochemistry התאחדות שאאן ב- 62, יהיו חברות עם מאמצים, נשאלת ברגע ההיסטורי.
הכנס המייסד, מכל רחבי המדינה יותר מאשר 320 לארגונים phytochemistry הגיעו לברך, 580 כמה שיותר אנשים השתתפו. סולם כנס מחוז שאאנשי, אפילו הסינים חסרי כל תקדים.
היום השני של BBS אקדמי, מנתוני "לקוחות פוטנציאליים ואתגרים","גדול", "אחריות", "המגמה phytochemistry", "טכנולוגיה" "phytochemistry חדשנות" משישה ממדים מלא פרש גלנטריה, הן ולעומק, לא מחלק שבמחוז שאאנש'י הוא גם נדיר בארץ.
התאחדות תעשיית של תמציות צמחים מחוזית מורכב מחוזית עוסקת ייצור תמציות צמחים, ניהול, ניהול ולהגדיר היחידה לחקר טכנולוגיות במשותף לתוך נחלתם של ארגונים חברתיים ללא מטרות רווח, ארגונים רבים ניהול משמעת עצמית של האגודה ואמצעי פיתוח תחת התפיסה של שיתוף פעולה ופיתוח מנצחים הדדי. מחוזית צמח תמצית תעשיית שיוך zhi-כנופיית שן בנאום בכנס ההקמה היא חזקה, תמציות צמחים טבעית היא לשמור על חיים בריאים של השבב, phytochemistry האגודה יוביל אנשים צורכים את מזונות צמחיים טבעיים נורמלי בריאות ותרופות, לשמור על איכות חיים, בריאות, שן, הציע גם: לבנות מפעל תמצית התוכן של ייצור באיכות גבוהה כמו המשימה של האגודה , על התפתחות phytochemistry מחוזית למסלול חדש.