השפעות אנטי דלקתיות של ירוק סויה לחלץ Irradisted עם האור הנראה


ההקרנות אור של מזון יכול נישחק מספר תרכובות במזון, לעיתים קרובות וכתוצאה מהשפעות שליליות רבות על בריאות האדם. תרכובות אחרות, כגון ויטמין D, מופעלים על ידי הקרנה על-סגול. הקרנה באורכי כחול, קרינת UV-A גלוי של תה ירוק עלים גרם לעלייה גדולה יותר פעילות נוגדת חימצון מאשר טיפולים אחרים. . ידעתם ההקרנות אור של תמציות צמחים מסוימים ייתכן שיש השפעה חיובית על בריאות האדם. אנו לבצע חקירה ראשונית של ההשפעות של הקרנה אור גלוי כמה תמציות צמחים אכילים. כמו אינדקס של האפקט, השתמשנו דיכוי il-2 תאים Jurkat (האדם דמויי תא T תא קו), אישרנו זאת השפעה מדכאים חזקה של הקרנה אור גלוי כדי פולי סויה ירוקים אתנול תמצית על הביטוי il-2 תאים Jurkat.

סויה מחקרים מצביעים כי ישנם אלמנטים שונים במזונות עשה עם סויה בינוני או להפחית את ההתפתחות הפוטנציאל עבור מחלות כרוניות. דוגמאות כוללות את ההשפעות hypocholesterolemic של סויה phytoestrogen, סרטן לצמצום הסיכון המאפיינים את isoflavonoids, את סאפונינים, ואת השפעת genistein xenobiotic. נראה כי ישנם יתרונות בריאותיים כולל סויה בתזונה של אחד. פולי סויה הם ממוסחר במגוון רחב של צבעים וגוונים – מצהוב לשחור דרך ירוק, חום ואדום. פולי סויה פיגמנט צהוב הוא הכי שופע וקוצרים פולי סויה.

היתרונות הבריאותיים של סויה דווחו לחלוק על פי ההבדלים בצבע. לדוגמה, תמציות מפולי סויה שחורה יש של חימצון ליפופרוטאין בצפיפות נמוכה יותר בהשוואה לזה מפולי סויה צהובים בגלל התוכן פוליפנול הכולל גבוהה במעיל שלו זרע זמן השהיה. קליפת הזרע חום סויה הוצגה פעילות גבוהה ניקוי קיצוני בשל מרכיב proanthocyanidin מאוד polymerized. מחקר אחר הראה כי דיאטה מועשר isoflavones סויה ו תה ירוק משופרת את תפקוד מערכת החיסון של עכברים ovariectomized (פעילות הרוצח הטבעי ו- lymphoproliferation) לעומת בקרת עכברים.

אנחנו לאחרונה הבהיר כי מוציא מים מן פולי סויה ירוקים יש פעילות המעכבת pollinosis לגבי ייצור IgE, כמו גם את היכולת לווסת B-cell אפופטוזיס, כנראה על-ידי דיכוי את ביטויי BAFF ואפריל.

זרע סויה הוא בדרך כלל ירוק לפני זה האיסוף, הופך צהוב במהלך ההבשלה. במחקר הנוכחי, סויה "צהוב" ו- "ירוק" מונחים מתייחסים לצבע cotyledon זרע המעיל של כל בוגר פולי סויה (גליצין מקסימום) ב שלאחר הקציר. אנו מוערכים, השוו את ההשפעות של ירוק ותמצית סויה צהוב עם או בלי הקרנה אור גלוי על פעילות אנטי דלקתית.