תמצית צמחים מעכב ההתפתחות של סרטן הלבלב


תמצית צמחים מעכב ההתפתחות של סרטן הלבלב


תבלין לאחרונה מצאו כדי להרוג תאים סרטניים בלבלב מופיע גם לעכב התפתחות של סרטן הלבלב בשל תכונותיו האנטי דלקתיות, על פי חוקרים סרטן קימל במרכז ג'פרסון. הנתונים הוצגו על AACR 100th השנתי הפגישה 2009 ב דנוור.

Thymoquinone, המכוננת העיקריים של תמצית שמן מזרע צמחים המזרח התיכון נקרא קצח, הציג דלקתיות מופחתת השחרור של מתווכים דלקתיים בתאי סרטן הלבלב, על פי Hwyda ערפאת, MD, Ph.d., פרופסור לכירורגיה באוניברסיטת ג'פרסון רפואי המכללה של תומאס ג'פרסון וחבר ג'פרסון הלבלב, המרה & הקשורות סרטן מרכז.

קצח סאטיבה זרעים ושמן משמשים ברפואה המסורתית על-ידי מדינות רבות במזרח התיכון ואסיה. היא מסייעת לטיפול במגוון רחב של מחלות, כולל כמה המערכת החיסונית ולטיפול בתסמונות נוירולוגיות, אמר ד ר ערפאת. מחקרים קודמים הראו גם לו יש השפעות אנטי סרטניים על סרטן הערמונית והמעי הגס.

בהתבסס על הממצאים שפורסמו בעבר thymoquinone הזה מעכב היסטון deacetylases (HDACs), ד ר ערפאת, עמיתיה בהשוואה את תכונות אנטי דלקתיות של thymoquinone ו- trichostatin A, מעכב HDAC אשר הראו בעבר דהוא סרטן הקשורים לדלקת.

החוקרים השתמשו תאים אדנוקרצינומה ductal הלבלב (PDA), שחלקם היו מיוחדים עם ציטוקין TNF-אלפא כדי לגרום לדלקת. Thymoquinone ביטל כמעט לחלוטין את הביטוי של מספר ציטוקינים דלקתיים, כולל TNF-אלפא, אינטרלויקין-1beta, אינטרלויקין-8, Cox-2 ו- MCP-1, אפקט זה היה יותר נעלה על אפקט של trichostatin א

הרב הריכוזים ההפעלה של סינתזה של NF-kappaB, גורם שעתוק היה מעורב סרטן הקשורים לדלקת. הפעלה של NF-kappaB נצפתה סרטן הלבלב, עשויים להיות גורם ההתנגדות של סרטן הלבלב סוכנים כימותרפיות. כאשר מודלים חייתיים של סרטן הלבלב שטופלו thymoquinone, 67% של הגידולים היו באופן משמעותי מצומק, הרמות של ציטוקינים proinflammatory של גידולים הצטמצמו באופן משמעותי.

דלקת היה מעורב בפיתוח של מספר מחלות ממאירות גידולים מוצקים. דלקת לבלב כרונית, הן תורשתיות והן לא סדיר, קשורה הסיכון לפתח סרטן הלבלב.

"אלה הם מאוד מרגש ותוצאות הרומן," אמר ד ר ערפאת. "לא רק חולים עם דלקת לבלב כרונית נוכל להרוויח מזה, אבל גם כמה אחרים קבוצות הסיכון של התפתחות או הישנות של סרטן הלבלב, כגון בני משפחה בסיכון גבוה, חולים לאחר ניתוח. השפעות חזקות אלו מבטיחים עבור הרב כאסטרטגיה פוטנציאליים מניעתיים וטיפוליים בסרטן הלבלב. חשוב מכך, הרב ואת שמן בטוח בשימוש בינוני, שימשו במשך אלפי שנים ללא ההשפעות הרעילות המדווחת."