אמיגדלין

אמיגדלין
שוחח עכשיו
פרטי המוצר

Risun ביו-טק בע מ הוא אחד היצרנים המובילים של תמצית פרי עמלה ולחלץ הספקים, ברוכים הבאים לקנות מפעל אספקת טהור טבעי ל- 100% טבעי עמלה פירות של מחיר נמוך ואיכות גבוהה.

תמצית פרי עמלה

שם המוצר: תמצית פרי עמלה

מקור בוטני: פילנתוס emblica ל'

חלק בשימוש: פירות

הופעה: חום אבקה.

מפרט: 10:1

מבחן שיטה: TLC

שימושים רפואיים של תמצית פרי עמלה

עמלה, או הודי חזרזר, זה משמש על ידי רופאים הודים רבים מצבים כרוניים כולל בקרת רמת הסוכר בדם.  עמלה הוא השם הינדי תוך בסנסקריט, מונח המשמש Amalaki. זה פרי אכיל ידועה שלו תכולה גבוהה של ויטמין C, פעילותה נוגד חמצון חזק, יותר חזק מאשר הרבה צמחי מרפא אחרים.

שם בוטני
השמות הבוטניים של עמלה הם המליסה Emblica Gaertn פילנתוס emblica.

התועלת עמלה
למרות איורוודי לרופאים יש הרבה מאוד ניסיון עם השימוש של עמלה, מחקר אנושי קטן זמין במערב. המחקר נעשה עם עמלה הערכת תפקידה בתור אנטיאוקסידנט, במניעת כיב, עבור אנשים עם סוכרת, עבור הנפש תופעות זיכרון ואת היתרונות אנטי דלקתיות. למרבה הצער, רוב המחקר הזה נעשה עם בעלי חיים, ויש מעט מאוד מחקרים בבני אדם לספר לנו ובאילו תנאים זה עשב הוא של התועלת.

במחקרים מכרסמים, עמלה נמצאה להיות מועיל בתור אנטיאוקסידנט, כולסטרול, בקרת רמת הסוכר בדם, בשביל הזיכרון, ואת השימוש עמלה היה מועיל עיכוב התפתחות קטרקט סוכרת אצל חולדות.

נוגד חמצון
מהתכולה הגבוהה של ויטמין C, פוליפנולים, תמצית עמלה הוא נוגד חמצון.

פעילות antioxidative, polyphenolic תוכן, אפקט אנטי-glycation כמה צמחי מרפא תאילנדיים משמשת גם חולי סוכרת.
לרפואה. כימיה 2009 מרץ; Kusirisin W, Srichairatanakool S, Lerttrakarnnon P, Lailerd N, Suttajit M, Jaikang C, מדע Chaiyasut ג המחלקה של התרופות, הפקולטה לרוקחות, לאוניברסיטת צ'יאנג מאי, צ'יאנג מאי 50200, תאילנד.
Ethanolic תמציות של צמחי מרפא תאילנדיים 30, משמשים באופן מסורתי טיפולים אלטרנטיביים סוכרת, הוערכו לפעילות antioxidative. חמשת הצמחים היו פעילות נוגדת חימצון חזקה: עמלה פילנתוס emblica לין., Terminalia chebula רץ., מורינדה ציטריפוליה לין., Kaempferia זעיר-פרח קיר. ו Houttuynia cordata Thunb-, בהתאמה. עמלה הייתה פעילות antioxidative חזק יותר מאשר צמחים אחרים. החקירה הראו כי פוליפנול הכולל, טאנין התוכן של עמלה ואת תוכן פלבנואיד Houttuynia cordata היו הגבוהים ביותר. התוצאות לרמוז כי צמחים אלה הם מקורות פוטנציאליים של נוגדי חמצון טבעיים אשר פעילות הניקוי רדיקלים חופשיים עשויה לשמש להפחתת סטרס חמצוני בחולי סוכרת.

הערכה כימית, נוגד חמצון של תוספי מזון הודי חזרזר עמלה.
מיל' Phytother ינואר 2009. Poltanov EA, Shikov AN HJ דורמן, אן Pozharitskaya, VG מקארוב, טיחונוב סמנכ ל פתוח רבי Hiltunen מניות משותפות 'Diod', 11 א Derbenevskaya Avenue, 113114, מוסקבה, רוסיה.
מחקר זה העריך את המאפיינים כימיה, נוגד חמצון של ארבע תמציות פרי עמלה מסחרי. כל תמציות הפיק תגובות חיוביות סך פנול, הכולל פלבנואיד, טאנין הכולל מבחני. הנוכחות של בעיקר polyphenolic analytes, למשל אלגית חומצות גאלית ואת corilagin, אושר.

עמלה עבור כולסטרול
השפעת עמלה (Emblica המליסה Gaertn.) על peroxidation היפרכולסטרולמיה, ליפיד בחולדות-fed כולסטרול.
J Nutr Sci Vitaminol (טוקיו). בדצמבר 2005; 51 (6): 413-8.
המכון של הטבע, טויאמה רפואי והרפואה התרופות האוניברסיטה, 2630 Sugitani, טויאמה, יפן.
ההשפעות של עמלה על חימצון ליפופרוטאין בצפיפות נמוכה (LDL) ורמות כולסטרול נחקרו במבחנה, ויוו באמצעות חמצון Cu(2+)-induced LDL כולסטרול-fed חולדות. SunAmla, אתיל אצטט (EtOAc) תמצית של עמלה באופן משמעותי עכבות thiobarbituric חומצה (יפורסם בהמשך)-חומר ריאקטיבי רמת חמצון ה-LDL Cu(2+)-induced ואת ההשפעות היו חזקים יותר מאלו של probucol. תוצאות אלו מציע שעמלה זה עשוי להיות יעיל עבור כולסטרול גבוה, למניעת טרשת עורקים.

סוכרת
האם סוכרת לשלוט יתרון של הרב עמלה או עמלה לחלץ?
מחקר בבעלי חיים מראה זה תוסף צמחים כדי לשחק תפקיד הקטנת הנזק חמצוני של רמת הסוכר בדם גבוהה.

תמציות עמלה להפחית סטרס חמצוני בחולדות סוכרתית streptozotocin-induced.
J Med מזון. בסתיו 2005; 8 ( 3): 362-8. ביו-תזונה חטיבת Taiyo Kagaku ושות' בע מ, Yokkaichi, מ. י., יפן...
תכונות נוגדות חמצון של תמציות עמלה והשפעתם על סטרס חמצוני סוכרת הנגרמת streptozotocin נבחנו אצל חולדות. עמלה בצורת גם המרכז המסחרי אנזימטי לחלץ SunAmla (Taiyo Kagaku ושות' בע מ, Yokkaichi, יפן) או שבר פוליפנול עשיר של תמצית אתיל אצטט ניתנה בעל פה במשך 20 יום לעכברושים סוכרתית streptozotocin-induced. עמלה תמציות הראה רדיקלים חופשיים חזקה ניקוי פעילות. עמלה גם הראו עיכוב חזק של הייצור של מוצרי קצה glycosylated מתקדם. המינהל אוראלי של תמציות עמלה לעכברושים סוכרת השתפרה מעט במשקל הגוף ומנעו משמעותי גם עקה שונים, מדדי הסרום של החולדות סוכרתית.

הגנה מפני קרינה
נטילת תוספי תזונה תמצית עמלה יהיה מועיל אלה שעברו הקרנות או זה גם להגן על התאים הסרטניים הקרינה מנסה להרוס?

ההשפעה המגנה של המליסה תמצית של Emblica Against Radiation-Induced נזק בעכברים.
סרטן Integr שם. 2009 Mar; ג'ינדאל A, Soyal D, שארמה A, קרינה PK. אמנון זוארץ, המעבדה לביולוגיה סרטן, מחלקת זואולוגיה, האוניברסיטה של רג'סטאן, ג'איפור, הודו.
ההשפעה radioprotective של תמצית עמלה נחקר בעכברים. הלבקן שוויצרי עכברים נחשפו לקרינת גמא (5 Gy) היעדרות (בקרה) או נוכחות (ניסיוני) של תמצית עמלה, בעל-פה 100 מ"ג/ק"ג משקל גוף, פעם אחת מדי יום 7 ימים רצופים. דוגמא של המעי הדק (מעי צם) להסיר מן העכברים ולמד במרווחי הנתיחה שונה מ- 12 שעות עד 30 יום. בשליטה חיות, קריפטה תא האוכלוסייה, דמויות mitotic ואת אורך סיסי במידה ניכרת הצטמצם ביום 1; אלה מאוחר יותר החלו להגדיל בהדרגה אבל לא להשיג ברמה נורמלית אפילו במרווח שלאחר המוות האחרון. החיות קבלת עמלה תמצית לפני הקרנה היו מספר גבוה יותר של תאים קריפטה ודמויות mitotic כאשר לעומת שליטה שאינם סמים-מטופלים בכלל את המרווחים הנתיחה שלאחר המוות. הקרנה של בעלי חיים, גרמו העלאת המינון תלוי ברמת השומנים peroxidation וירידה בקוטר גלוטתיון כמו גם ריכוז קטלאז במעי-פוסט-הקרנה 1 שעה. לעומת זאת, עמלה לחלץ טיפול לפני הקרנה נגרם דלדול משמעותי של peroxidation שומנים בדם, העלאת רמות גלוטתיון ועל קטלאז.

העור, קולגן
הקלד אני והפרו-הקולגן קידום ופעילות אנטי-collagenase של פילנתוס emblica תמצית fibroblasts העכבר.
J Cosmet לביוטכנולוגיה 2009 יולי-אוגוסט; Chanvorachote P Pongrakhananon V, Luanpitpong S, Chanvorachote B, Wannachaiyasit S, P Chanvorachote U. Nimmannit, Pongrakhananon V, Luanpitpong S, Chanvorachote B, Wannachaiyasit S, U. Nimmannit במחלקה לפיזיולוגיה, הפקולטה מדעי הרוקחות, אוניברסיטת צ'ולאלונגקורן, בנגקוק, תאילנד.
כחלק חיפוש מתמשך של הפעילויות תרופתי הרומן של עמלה, המחקר הנוכחי הראה את הסוג שלו אני קולגן קידום collagenase נגד השפעות על תאי פיברובלסט העכבר הראשי. -ריכוז של 0.1 mg/ml, תמצית עמלה הגדילה משמעותית את הסוג והפרו-הקולגן להחליק גדול יותר מזה של פקד ללא טיפול. תמצית Emblica גרם כ 7.75-fold גדול מסוג אינדוקציה פרו-קולגן בהשוואה ל- asiaticoside משפר הקולגן צמחים הידועים על ריכוז הטיפול זהה. תמצית עמלה עכבות collagenase פעילות באופן תלוי מינון. זו תמצית צמחים יש השפעה פרמקולוגית מבטיח הטבות סינתזה של קולגן, מגן מפני והשפלות שלו והוא יכול לשמש מרכיב אנטי אייג'ינג טבעי.

זרע הגנה מפני רעלים וסמים
ההשפעה Spermatotoxic של ochratoxin שלה amelioration על ידי Emblica המליסה מימית לחלץ.
Acta Pol פארם 2009 נובמבר-דצמבר; צ'קרבורטי D Verma ר הרעלים החטיבה, במחלקה לזואולוגיה, אוניברסיטת בית הספר אחמדאבאד מדעי, אוניברסיטת גוג'אראט, 380 009, הודו.
המחקר הנוכחי בוצע כדי להעריך את השפעת spermatotoxic amelioration ochratoxin וזה על ידי תמצית מימית של המליסה Emblica. כאשר הזכר לבקן עכברים שטופלו ochratoxin. שינויים בפרמטרים שונים הרבייה נצפו (ספירת זרע, תנועתיות זרע, זרע הכדאיות ואת שיעור פריון), כאשר נוספים שטופלו את מימית לחלץ של Emblica amelioration (2 מ ג/בעלי חיים/יום במשך 45 יום) המליסה צוין בתוקף spermatotoxic ochratoxin-induced. כאשר תא הזרע אנושי נורמלי ההשעיה טופלה ochratoxin (במבחנה), נצפו שינויים מורפולוגיים שונים. אלה היו התמודדות עימם עוד יותר, כאשר מטופלים עם תמצית מימית של המליסה Emblica.

עמלה הרב כימיה
זה עשב יש חומרים רבים, כולל apigenin, חומצה גאלית, חומצה אלגית, חומצה chebulinic, קוורצטין אלרג'י), chebulagic חומצה ', ' corilagin ', ' isostrictiniin ', מספר מתיל, luteolin. טאנינים ב עמלה כוללים Phyllaemblicin B, emblicanin A (37 אחוז), emblicanin B (33%), punigluconin (12%) ו- pedunculagin.

תוספת עמלה זמין בחנויות או באינטרנט
תוספת עמלה - עדן צמחי מרפא 100% עמלה תמצית 20:1. פירות עמלה לחלץ (פילנתוס emblica) 20:1 (שווה ערך לפירות טריים כל 5000 מ ג) - 250 מ ג. תמצית עמלה צמחי גן עדן טבעי מופק באמצעות רק את הפירות איכות הטובים גדל בסביבה הבתוליים של הרי ההימליה נמוכה יותר.

שימוש אבקת עמלה
אבקת עמלה היא בצבע חום בהיר עם ריח העפיץ. אבקת עמלה נמכר בשקיות פאונד אחד, הציע להשתמש כפית אחת יומי או הצרכים

יתרונות בריאותיים:

זה מתייחס בעיקר קר, חום, שיעול, כאב גרון, דיפתריה, צמא, בעיות עיכול, כאבי בטן , דלקת כבד כרונית, יתר לחץ דם, השמנת יתר, היפרליפידמיה, בצקת לחות-חום, micturition, וכו '.

תעודת המקוריות של אמיגדלין

פריט

מפרט

תוצאה

שיטה

יוצר תרכובות

NLT 98.0%amygdalin

98.50%

HPLC

Organoleptic
המראה

אבקה

מתאימה

NLS-QCS-1008

צבע

לבן

מתאימה

ג'יגה-בתים/T5492-2008

ריח

מאפיין

מתאימה

ג'יגה-בתים/T5492-2008

טעם

מאפיין

מתאימה

ג'יגה-בתים/T5492-2008

נפרדו משומש

זרעים

מתאימה

/

שיטת הייבוש

Spary ייבוש

מתאימה

/

תמצית הממס

מים & אתנול

מתאימה

/

מאפיין גופני
גודל החלקיקים (80mesh)

100.0%pass40mesh

מתאימה

GB/T 5507-2008

לחות

< 1.50%

1.10%

GB/T 14769-1993

תוכן אפר

< 1.50%

0.25%

AOAC 942.05, ה-18

מסיסות

מסיס אתנול, מתנול ומים חמים ועוד.

מתאימה

חזותי

נקודת התכה

℃ 223-226

224-225.5

GB21781-2008T

סיבוב אופטי ספציפי

-40.0 ° ~-45.0 °

-42.6

GB 613-88

ממיסים משקעים

Eur.Pharm

מתאימה

AOAC 986.15, ה-18

חומרי הדברה

שלילי

מתאימה

AOAC 971.21, ה-18

מתכות כבדות
סה כ מתכות כבדות

< 10.0%ppm

מתאימה

USP < 231 >, השיטה השנייה

כמו

< 2.0%ppm

מתאימה

AOAC 986.15, ה-18

Pb

< 2.0%ppm

מתאימה

AOAC 986.15, ה-18

תקליטור

< 0.5%ppm

מתאימה

AOAC 986.15, ה-18

Hg

< 0.5%ppm

מתאימה

AOAC 971.21, ה-18

שאריות חומרי הדברה
666

< 0.2%ppm

מתאימה

ג'יגה-בתים/T5009.19-1996

DDT

< 0.2%ppm

מתאימה

ג'יגה-בתים/T5009.19-1996

בדיקה מיקרוביולוגית
ספירת הכולל צלחת

< 1, 000fu/g

90fu/g

AOAC 990.12, ה-18

סה כ שמרים או עובש

< 100fu/g

15fu/g

ה-FDA (BAM) פרק 18, אד ה-8.

E. coli

שלילי

שלילי

AOAC 997.11, ה-18

סלמונלה

שלילי

שלילי

ה-FDA (BAM) פרק 5, אד ה-8.


קירה