תמצית זרעי ענבים

תמצית זרעי ענבים
שוחח עכשיו
פרטי המוצר

Risun ביו-טק בע מ הוא אחד היצרנים המובילים של תמצית זרעי ענבים וספקים, מוזמן לקנות מפעל אספקת טבעי טהור, זרעי ענבים טבעי 100% תמצית של מחיר נמוך ואיכות גבוהה.

תמצית זרעי ענבים

שם המוצר: זרעי ענבים תמצית

מקור בוטניות: גפן Vinifera ל'

חלק בשימוש: זרעים

הופעה: אדום-חום אבקה.

מפרט: 95% Proanthocyanidins; 85% פוליפנולים

מבחן שיטה: UV

פעילות תרופתי

האדם הדו חות, תוצאות מעבדה של בעלי חיים מחקרים מראים כי אבקת תמצית זרעי ענבים עשוי להיות יעיל לטיפול במחלות לב כגון גבוה דם הלחץ , כולסטרול גבוה. על ידי הגבלת חמצון השומנים, phenolics, זרעי ענבים עשויה להפחית את הסיכון למחלות לב, כגון על ידי עיכוב הצטברות של טסיות דם ודלקת הפחתת . בעוד מחקרים כאלה הם מבטיחים, דרוש מחקר נוסף כולל מחקרים ארוכי טווח בבני אדם כדי לאשר את הממצאים הראשוני. פוליפנול הכלול זרעי ענבים הוא רזברטרול אשר עלולים להפריע סרטן תא צמיחה והתפשטות, כמו גם לגרום אפופטוזיס, בין מגוון רחב של תופעות chemopreventive האפשריות.

פעילות ביולוגית

מחקר ראשוני מראה כי אבקת זרעי ענבים לחלץ יכול להיות אפשרי נגד המחלה מאפיינים אחרים, כמו למשל במודלים מעבדה של: ריפוי הפצע 1) —זרעי ענבים proanthocyanidins המושרה צמיחה אנדותל כלי הדם גורם ו מואצת הריפוי של העור נפגע ב עכברים. 2) עששת - זרע phenolics עשויים לעכב מטבוליזם אוראלי, מפגר צמיחה של חיידקים מסוימים גורם עששת שיניים .  3) אוסטאופורוזיס - צפיפות העצם תמציות משופרת זרעי ענבים וכוח ניסיוני חיות. 4) העור סרטן - זרעי ענבים proanthocyanidins ירד הגידול מספרים האופטימיזציות הגידול של papillomas. 5) נזק אולטרה העור —proanthocyanidins תזונה עשוי להגן מפני carcinogenesis ולספק תוספי עבור מסנני קרינה.

פירוט אריזה:

משקל: 25 ק ג / תוף. ארז בשתי שקיות פלסטיק עם נייר-תוף בחוץ או לפי בקשת הלקוחות. : אחסנה במיכל אטום היטב, יבש וקריר; להרחיק לחות, אור חזק / חום. חיי מדף: שנתיים תחת סביבת שצוין.


קירה